Szukasz przestronnej i eleganckiej sali bankietowej na wyjątkowe wydarzenie? lub Organizujesz nietypowy event ale nadal nie wiesz gdzie go zorganizować?

 

Nasz urokliwy hotel usytuowany zaledwie 50 km od Warszawy, dysponuje miejscami noclegowymi dla blisko 110 osób, jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, wesel, chrzcin, konferencji czy imprez integracyjnych.Cechą, którą Nas wyróżnia  jest jej zdrowa, a zarazem wykwintna kuchnia z Restauracji Fum oraz szefowa kuchni przygotowująca dania włącznie z naturalnych lokalnych składników.

 

Obsługa tej niezwykłej przestrzeni eventowej dokłada wszelkich starań, aby każda uroczystość zorganizowana w naszym obiekcie była dopięta na ostatni guzik. Każda impreza przygotowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

 

Jeśli nadal poszukujesz idealnego miejsca na wyprawienie chrzcin - jesteś w dobrym miejscu! Posiadamy szeroki wybór sal i innych przestrzeni, w których zorganizujesz każde przyjęcie .

 

Nasze lokale idealnie nadają się na imprezy promocyjne, osiemnastki, urodziny, przyjęcia korporacyjne, eventy firmowe czy inne przyjęcia wymagające niepowtarzalnego tła!

 

Zainteresowany?

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Sale Bankietowe

Fabryczna 2 (parking) wejście do recepcji hotelu,
Puławska 39D,
05-660 Warka